ОПТИК - КОНСУЛТАНТ

Няма описание

СИТИ ОПТИКА е търговската марка на едни от първите оптични магазини в София (от 1996г.), предлагащи преимуществено маркови продукти – селектирани, модни и дизайнерски линии от диоптрични рамки и слънчеви очила, диоптрични стъкла, лещи и аксесоари.Фирмата оперира в най-високото PREMIUM-ниво на очната оптика със съдействието на едни от най-ерудираните очни специалисти(лекари) на територията на столицата.
Предоставяме Ви възможността да се присъедините към екип от компетентни професионалисти и да черпите от дългогодишния опит и традиции на нашата фирма в областта на очната оптика.
Изисквания:
- Основни познания в очната оптика;
- Притежаване на диплома или настоящо обучение по специалността - очна оптика и/или оптометрия;
- Комуникативност и отлични, речеви характеристики ;
- Желание за обучение и развитие;
- Търговски усет;
- Опит в търговията с маркови стоки и владеене на чужд език са предимства.
- Стаж по специалността е предимство
Основни задължения:
- Компетентно обслужване на клиенти, приемане и логистика на поръчки;
- Демонстрация на отлично познаване на продуктите в бранша и тяхното приложение, при работа с клиенти(след първоначално обучение);
- Работа с касов апарат, отговорност за финансови и стокови наличности в магазина;
- Безкомпромисно спазване на работната дисциплина и лоялност към работодателя ;
- Поддържане на хигиена и нормативно, установен ред в магазина.
Ние Ви предлагаме:
- Първоначално обучение за запознаване с продуктите в бранша , тяхното приложение, работни стратегии и др.
- Гъвкаво работно време;
- Мотивиращо, основно възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
- Възможност за повишаване на професионалната Ви квалификация във фирма с дългогодишен опит и традиции.
Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви, изпратете автобиография и актуална снимка .
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите Ви ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби