ОПЕРАТОРИ ПРОИЗВОДСТВЕНА ЛИНИЯ

„СЕВАН С.В.” ЕООД е дъщерна фирма на компания, която е създадена през 1993 година и активно работи на българския пазар повече от 20 години. Поради разширяване на  дейността на компанията през 2011 година беше създадена фирма СЕВАН 11 ЕООД , която пое основното производството на компанията. По късно същата се преименува в  „СЕВАН С.В.” ЕООД.Фирмата стартира с производство и търговия на Авто течности - антифриз и течност за чистачки. От 2013 година пуска на българския пазар разредители и разтворители на органична основа, а от месец Март 2014 година фирмата пусна на пазара новата си продукция в сектор бои и грундове на водна основа под линията „DECOR”, лепило Ц-200 и др. „СЕВАН С.В.” ЕООД разполага със собствена високотехнологична лаборатория, в която се извършва входящ контрол на суровините и материалите, текущ контрол на произвежданата продукция и краен контрол на готовите изделия. „СЕВАН С.В.” ЕООД  разполага с дистрибуторска мрежа в цялата страна и обслужва клиентите си със собствен транспорт в рамките на страната. Концепцията на ръководството на предприятието се гради на иновативния подход и разработването на нови по ефективни продукти за масово потребление, подобряване на материалната база и условията на труд, внедряване на високопроизводителни машини и нови технологии, повишаване на квалификацията на работния екип, изграждане на коректност и доверие към партньори и клиенти. Благодарение на добрия мениджмънт, високото качество и конкурентните цени на продуктите фирмата успешно навлиза на българския пазар.

Севан С.В." ЕООД е производител на Авто козметика.
Във връзка с осъществяване на дейността фирмата търси да назначи:
ОПЕРАТОРИ, ПРОИЗВОДСТВЕНА ЛИНИЯ
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Следите за правилната работа на машините;
- Следите за качеството на произвежданата продукция;
- Следи за безопасната работа на машините и съоръженията;
- Отговаря пряко за производството на качествена продукция;
- Отговаря за почистване на технологични съоръжения при стриктно спазване правилата за безопасност при работа.
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Образование – минимум средно;
- Висока самодисциплина, отговорност и прецизност в работатa.
ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:
- Регламентирано работно време;
- Много добри условия на труд;
- Възнаграждение, изплащано редовно и в договорения срок;
- Ваучери за храна;
- Работно облекло;
- Социално и здравно осигуряване.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография със снимка;
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
В съответствие с политиката на компанията и според ЗЗЛД, всички документи ще бъдат разгледани в условия на конфиденциалност. Интервю ще бъде проведено само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Производство