Оператор въвеждане на данни

Фирма Лек трейд ООД, търси да назначи за офиса си в гр. Костинброд, община Костинброд, Оператор въвеждане на данни:
Изисквания към кандидатите:
1. Средно или висше образование
2. Компютърна грамотност, необходима за изпълнение на заеманата длъжност
3. Добро познание на Word и Excel
4. Организираност
5. Владеене на английски език ще се счита като предимство
Задължения и отговорности:
1. Обработва фирмената документация и отговаря за кореспонденцията с контрагентите ни
2. Въвежда информация в специален складов софтуер
3. Издава фактури и документи на наши контрагенти, за извършените услуги от фирмата
4. Получава и обработва насрещните фактури и документи от наши доставчици
5. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с дейността на фирмата
Фирмата предлага:
• Добро възнаграждение
• Възможности за професионално развитие
• Добри условия на труд, петдневна работна седмица
• Постоянен трудов договор
• Стартово нетно възнаграждение от 1000 лв. заплата на месец
Ако смятате, че предложението Ви интересува, моля натиснете бутон ''Кандидатствай по тази обява'' като изпратете автобиография и актуална снимка.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Първоначалният подбор ще се извърши по документи.
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Информацията, изпратена от Вас, представлява лични данни по смисъла на ЗЗЛД и се предоставя доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

June 10th, 2022

Костинброд

Административни, Офис и Бизнес дейности