Оператор в производство за хранителни продукти

Няма описание

Производствената база на Зайо Байо в с. Ярджиловци отвори врати през далечната 2006 година и вече 15 години успешно произвежда серията на Зайо Байо с играчки за малчуганите. Фабриката е построена и съобразена с всички съвременни европейски изисквания за производствено предприятие на хранителни продукти. Добре оборудвана е и предлага отлични условия на труд на нейните служители като разполата с над 55 човека персонал.
Във връзка с увеличение на производствените мощности търсим да назначим оператори в производствената ни база ни в с. Ярджиловци (на 10км. от Перник). Транспорта е БЕЗПЛАТЕН и подсигурен от нас за живеещите в град Перник.
Отговорности:
- техническо обслужване на производствени машини
- обслужване на пакетиращи машини
- участие в съпътстващите производствени процеси
Изисквания:
- качествено изпълнение на служебните задължения
- отговорност към рутинните и поставени задачи
- желание за работа и развитие
Ще ви предложим:
- Подсигурен безплатен фирмен транспорт
- ОТЛИЧНО заплащане (вижте възнаграждението към обявата) + ваучери за храна
- Месечен бонус за напредък
- Допълнителни бонуси на месечна база
- Високи осигуровки върху реалната заплата
- 8 часов, трисменен режим на работа (първа 06:00-14:00, втора 14:00-22:00 и нощна 22:00-06:00)
- 2 месечно обучение подходящо и за хора без технически опит
- Отлична материална база и условия на труд
- Допълнителни социални придобвки само за служителите на фирмата
- Работа в сплотен колектив
Изисквания за кандидатстване:
- чисто съдебно минало
- CV със снимка
- телефон за контакти

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности