Oператор в производство

Фортекс Нутрасютикалс е в списъка на водещите компании, произвеждащи хранителни добавки и здравна козметика в България.Фирмата предлага природни продукти с контролирано и гарантирано качество, на цени, съобразени с възможностите на българските потребители. Целта на екипа е да продължава да представя на българския пазар иновативни решения и да развива портфолиото си така, че да отговаря на все по-високите изисквания на клиентите, като се запази традиционното качество.

!!! МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ ОБЯВАТА ДО КРАЙ, ПРЕДИ ДА КАНДИДАТСТВАТЕ !!!!
Фортекс Нутрасютикалс ООД е българска компания в лидерските позиции в производството и дистрибуцията на хранителни добавки и лекарства. Във връзка с разрастване на производствените мощности на компанията, предлагаме свободна позиция - Oператор в производство.
ЗАДАЧИ И ОТГОВОРНОСТИ:
-Работа с машини;
-Захранване на машините със суровини и материали;
-Следи продукцията да отговарят на съответните изисквания;
-Спазва добрите производствени практики;
-Почистване, поддържане, дезинфекциране и подготовка на оборудването;
НИЕ ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС:
- Средно образование;
- Отговорно отношение към работата;
- Организираност;
- Сръчност;
- Лоялност.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянен трудов договор;
- Работа на смени ТРИ смени;
- Отлично заплащане.
МЕСТОРАБОТА: гр. СОФИЯ, кв. СУХОДОЛ
Очакваме само сериозни и добре обмислени кандидатури. Одобрените кандидатури ще бъдат уведомявани за час и дата за интервю.

June 10th, 2022

София

Производство