Оператор в печатница

"HR-Consultant" е компания основана за да служи като мост между търсещите и предлагащите работа. Повече от агенция за подбор на персонал, нашата мисия е да помогнем на всеки търсещ работа, да открие своето мечтано работно място, при достойни и удовелетворяващи го условия. Ние вярваме, че всеки заслужава да работи с усмивка и да се чувства щастлив на работното място! Именно за да можем да гарантираме това, ние работим единственно с доказали се фирми, които също като нас, зачитат работната амосфера и ценят своя персонал.

Оператор печатна машина
"HR-Consultant" специализира в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор на персонал. Ние си партнираме с мрежа от успели и доказали се на международния пазар компании, за да предложим на нашите кандидати, работа предполагаща не по-малък успех и развитие в същите тези компании. Към момента, за наш клиент търсим да назначим отговорен и целеустремен човек на позиция „Оператор в печатница“
Компанията предлага:
• Отлично твърдо възнаграждение
• Допълнителна бонус система
• Постоянна работа в млад екип
• Работа в модернизирана база
• Отлични условия на труд
• Коректно отношение
• Работно облекло
Вашите отговорности:
- Работа с фирмен софтуер
- Зареждане и настройка на машини
- Следене качеството на отпечатания продукт
- Подреждане и опаковане готовата продукция
Нашите изисквания:
- Отговорно и коректно отношение
- Желание за работа на машина
- Опит НЕ Е задължителен
Допълнителна информация:
• Пет дневна работна седмица, на две смени:
1-ва смяна от 06:00 – 15:00ч / 2-ра смяна от 15:00 – 24:00ч
• Фирмата предлага Великденски и новогодишен бонус до ½ заплата
• Редовен градски транспорт до базата на фирмата (пътя за с. Първенец)
Ако желаете да станете част от развижащия се екип на фирмата, моля кандидатствайте чрез бутона, ще се радваме да работим заедно.Ще се свържем с одобрените кандидати.
HR-Consultant притежава лиценз от Агенция по заетостта № 3294/11.03.2022.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери