ОПЕРАТОР В ОПЕРАТИВЕН ЦЕНТЪР ЗА СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ДЕЙНОСТ

Няма описание

София

ТИМ ЕАД търси да назначи отговорна и мотивирана личност в град Варна за позиция:
ОПЕРАТОР В ОПРЕРАТИВЕН ЦЕНТЪР ЗА СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ДЕЙНОСТ
Основните задължения обхващат:
1. Своевременното оповестяване на дежурен въоръжен екип за нарушение в охраняван обект.
2. Следене за появили се алармени сигнали на мониторите.
3. Поддръжка на надеждна радио и телефонна връзка с дежурен въоръжен екип, титулярните и оторизираните лица, абонати на “ТИМ”СОТ, ръководството на фирмата, районните полицейски управления, спешна медицинска помощ и противопожарната охрана.
4. Контрол на достъпа до дежурната стая.
5. Създаване и поддръжка на база данни.
Нашите основни изисквания са:
1. Средно образование, Висше образование е предимство.
2. Компютърна грамотност.
3. Лоялност и висока конфиденциалност при изпълнение на задълженията.
Ние можем да Ви предложим:
1. Постоянна работа на смени (дневни и нощни) с отлични условия на труд
Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете автобиография с актуална снимка до 16.11.2018г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Сигурност и Охрана