Оператор в колцентър

Няма описание

"Вход Мениджър", част от "Мениджър Груп" АД – акционерно дружество обединяващо фирми, създадени с цел управление и поддръжка на сгради в режим на етажна собственост, търси да назначи комуникативна и енергична личност за позицията "Оператор - колцентър“.
Основни задължения:
1. Приемане и предаване на информация по телефонна централа и имейл.
2. Интензивна комуникация с клиенти на дружеството.
3. Приемане и входиране на сигнали в специално разработен софтуер.
4. Организиране и съхраняване на фирмена документация.
5. Друга организационна дейност в офиса.
Изисквания към кандидатите:
• Средно/ висше образование.
• Нагласа за интензивна работа с клиенти.
• Комуникационни умения, способност за приемане и предаване на конкретна информация.
• Отлично владеене на книжовен български език и грамотност.
• Компютърна грамотност – работа с операционна система Windows и свързаните с нея програмни продукти.
• Ориентираност към решаване на проблеми и сътрудничество.
Ние предлагаме:
- Трудов договор, 8-часов работен ден (от 09:00ч. до 18:00ч. в делничните дни)
- 1 000 лв. чисто стартово възнаграждение.
- Модерна среда за работа в центъра на столицата.
- Възможност за развитие в млад и сплотен екип.
- Коректност и приятна работна атмосфера.
Ако позицията отговаря на Вашите професионални интереси, кандидатствайте като изпратите професионална автобиография с актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби