Оператор в кол център и регистратор

Оператор Кол център и регистратор
Верум Здравен Мениджър ЕООД търси да назначи Оператор в Кол център и регистратор за работа в град Перник.
Ако искате да бъдете част от динамичен екип, който с дейността си подпомага административно и информационно пациентите на лечебни заведения от различни градове в страната, ви предлагаме да работите с нас.
Сред основните ви отговорности ще бъдат следните активности, насочени към нашите клиенти:
- Приемане и обработка на телефонни обаждания;
- Обслужване на клиентски / пациентски запитвания по телефон или онлайн;
- Предоставяне на обща / медицинска информация, свързана с начина на работа в лебното заведение;
- Записване на часове за прегледи според графика на лекарите;
- Работа със специализирани софтуери, необходими за дейността;
- Отговаряне на писмени запитвания;
- Обработка на документация и поддръжка на база данни.
От наша страна предлагаме:
- Интересна и динамична работа в приветлив офис;
- Коректни трудови взаимоотношения;
- Атрактивно възнаграждение;
Работно време:
Работи се на смени – без даване на нощни дежурства.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Висше образование (или в процес на придобиване);
• Добра компютърна грамотност - владеене на Microsoft Office - Word, Excel;
• Задължително добро ниво на владеене на английски език; втори език ще се счита за предимство;
• Добри комуникативни умения;
• Други изисквания: чувство за лична отговорност и самоконтрол, умения за работа в екип, умение за работа в динамична работна среда;
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
Срок за подаване на документи – 15.07.2022 г.
С одобрените по документи кандидати, ще се свържем за провеждане на лична среща, в рамките, на която могат да бъдат коментирани детайли около позицията.

June 10th, 2022

Перник

Административни, Офис и Бизнес дейности