ОПЕРАТОР СКЛАД

Пауър Брандс ЕООД е дистрибуторска компания в сферата на бързооборотните стоки и е дъщерно дружество на VP Brands International - лидер в производството на висококачествени вина и алкохолни напитки. Екипът на компанията се състои от над 220 професионалисти, които работят в звената Продажби, Маркетинг и Логистика.

В момента стартираме подбор за отворена позиция в Логистичната ни база Царацово

Основни задължения:
• Съдейства за правилното товарене и безупречно превозване на готовата продукция до клиентите;
• Познава материалите, предметите и вида на готовата продукция от гледна точка на товаро-разтоварната дейност;
• Подрежда складовите помещения и ги почиства;
• Правилно подрежда готовата продукция и я подготвя за експедиция;
• При необходимост изпълнява и други задачи, поставени му от прекия ръководител, подпомагащи ефективната работа на дирекцията/отдела;
• Използва постоянно, правилно и по предназначение предоставените работно облекло, лични предпазни средства и техника;
• Изпълнява своите трудови задачи в съответствие с изискванията на ЗБУТ;

Изисквания:
• Завършено средно образование
• Познава всички марки, които се съхраняват в склад готова продукция
• Познава начина на съхранение, на товарене и разтоварване на различните продукти и амбалажи.
• Реагира своевременно на основните рискови ситуации, които могат да се случат по време на работа.
• Работа в екип - активно търси и оказва подкрепа на останалите колеги

Ние предлагаме:

Предлагаме добро възнаграждение и възможности за професионално развитие.
Осигурен служебен транспорт и обучение.
Работа от понеделник до петък на двусменен режим (06:00-14:00 ; 14:00-22:00)

Очакваме Вашите документи автобиография чрез бутона кандидатствай.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби