Оператор силози

ОПИСАНИЕ на длъжността:
- Организира бързо и своевременно разтоварване на колите и вагоните, доставящи зърнени стоки;
- Отстранява неотговорни повреди;
- Участва при извършването на ремонтни дейности и отстраняването на аварии;
- Активно участва в почистването на силоза;
- Приема и предава силоза в добро техническо и хигиенно състояние.
ОТГОВОРНОСТИ на длъжността:
- Организация работата в силозния комплекс;
- Отговаря за спазване на утвърдените в предприятието правила за безопасни и здравословни условия на труд;
- Отговорност при спазването на санитарно-хигиенните изисквания и изискванията за техническа безопасност, охрана на труда и ППО;
- Носи отговорност за приемането на стоката в правилния силоз.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образование.
Ние Ви ПРЕДЛАГАМЕ:
- Много добри условия на труд и заплащане;
- Твърдо възнаграждение + възнаграждение, обвързано с товарооборота;
- Социални придобивки на база отработен ден + ваучери за храна;
- Работа по трудов договор на смени;
- Редовно и навременно изплащане на възнаграждения и всички предвидени от закона осигуровки.
Необходими ДОКУМЕНТИ за кандидатстване:
- Автобиография;
- Актуална снимка.
Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. КРЗ Порт Бургас АД, в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.
За повече информация:
Даниел Василев - 0884 595 262

June 10th, 2022

Бургас

Производство