Оператор-сигурност

Няма описание

Фирма "Тетбрюле 2"ООД,
търси да назначи Оператор - сигурност.
Описание на длъжността:
- Извършва всички дейности, свързани с напълно автоматизирано обработване и архивиране, на всички получени сигнали от обектите;
- Организация на патрулната дейност;
Изисквания:
- Завършено не по- ниско от средно образованиe;
- Чисто съдебно минало;
- Отлично здравословно състояние;
- Отговорни и дисциплинирани;
- Способност за работа в динамични условия;
- Комуникативност;
- Работа в екип;
- Опит на подобна позиция ще се считат за предимство;
- Мотивация и желание за дългосрочна работа.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Спазване на указанията и инструкциите за работа в ОТЦ и перфектна работа с използваната софтуерна програма;
- Бърз и професионален анализ на получените алармени сигнали;
- Подаване на точни и ясни указания на реагиращия патрул;
- Вежливо отношение към клиентите
Очакваме вашата Автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.
Ще запазим конфиденциалността на Вашата кандидатура съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Ямбол

Сигурност и Охрана