Оператор производство

Няма описание

Поради разширяване обема на производство, търсим да присъединим към екипа си отговорен човек на позиция Оператор производство.
Производствената база се намира в кв. Суходол
ОТГОВОРНОСТИ:
- Спазва експлоатационните изисквания при работа с машините и съоръженията в отдел производство.
- Следи за правилната работа на машините и съоръженията и отговаря за качеството на произведената продукция.
- Поддържа машините и съоръженията в чисто и изправно състояние.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образование
- Изпълнителност, прецизност, сръчност
- Бърза адаптация към динамична среда
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Добро трудово възнаграждение;
- Динамична и приятна работна среда.
Ако считате, че отговаряте на изискванията ни и искате да станете част от нашият екип, може да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография чрез бутона "Кандидатстване".
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби