ОПЕРАТОР ОБРАБОТКА НА ОПТИЧНИ ДЕТАЙЛИ

Няма описание

Чрез изграждане на невидими умения към постигане на видими резултати!
«Епсилон ЧК» - ООД е компания, предоставяща широка палитра от услуги по управление и развитие на Човешкия капитал. Нейната мисия е да подпомогне бизнеса в постигането на бързи и устойчиви успехи при минимален разход на усилия и средства чрез своите висококачествени и иновативни услуги.
«Епсилон ЧК» търси:
ОПТИК ПО ОБРАБОТКА НА ОПТИЧНИ ДЕТАЙЛИ
за новото си производство в гр. Пазарджик
Ref. RB – 04
за свой клиент, високотехнологична и бързоразвиваща се производствена компания със седалище в САЩ и завод в гр. Панагюрище, произвеждаща медицински продукти
1. ОТГОВОРНОСТИ:
 Изпълнение на дейности и операции съгласно технологичния процес;
 Извършване на необходимите настройки, поддръжка и експлоатационно обслужване на технологичното оборудване, с което работи;
 Оказване на активно съдействие при решаване на технологични проблеми;
 Изпълнение на възложения производствен план качествено и в съответните срокове.
2. ИЗИСКВАНИЯ:
 Образование – средно;
 Умения за работа в екип и добра комуникативност;
 Прецизност в работата с фокус към детайлите;
 Готовност за работа на смени /две смени/;
 Опитът от производствено предприятие ще се счита за предимство.
3. НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
 Допълнителни бонуси, свързани с постигнатите резултати – месечни и годишни;
 Други специфични бонуси;
 Коледен и Великденски бонуси;
 Медицинска застраховка с отлични условия, преференции и грижа;
 Индивидуално разработени обучителни програми;
 Възможност за надграждане на обучението като стипендиант на Дружеството;
 Допълнителни транспортни и командировъчни;
 Работа в чиста и абсолютно безвредна среда;
 Организирани мероприятия – партита, тиймбилдинги, подаръци.
Ако позицията представлява интерес за Вас и желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете:
Автобиография с актуална цветна снимка,
като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати. Краен срок за подаване на документи: 15.08.2022 г.
За допълнителна информация се обръщайте на телефон:
088 /845 28 38
„Епсилон ЧК“ поема задължението да обработва, използва и съхранява личните Ви данни единствено за целите на подбора и при спазване на Закона за защита на личните данни.
License: No 2126 /07.10.2016 valid for Bulgaria
License: No 2127 /07.10.2016 valid for abroad

June 10th, 2022

Пазарджик

Производство