Оператор на принтер широкоформатен печат

Няма описание

ЕЛТИДИВИ ЕООД е фирма производител на бельото и банските, предназначени за мъже, под собствена марка Geronimo. GERONIMO е основана в България през 1997 и през последните 25 години, продуктите с нашата марка са символ на качество и разнообразие както на българския, така и на международния пазар.
Търсим мотивирана и отговорна личност за длъжността оператор на принтер широкоформатен печат. Работата се състои в предпечатна подготовка и работа с широкоформатни принтери, подготовка на файлове за дигитален широкоформатен печат.
Изисквания:
• опитът с широкоформатна печатна техника е предимство; както и 3D визуализации
• позния в Photoshop, CorelDRAW и/или Adobe Illustrator
• опит в дизайна на печатни рекламни материали, цялостни графични решения
• прецизност, внимание към детайлите
• отговорност, комуникативност
• лоялност и коректност
• умение за екипна и динамична работа
Вашите основни задължения ще бъдат:
• подготовка на файлове за печат
• Работа с промишлен принтер, състояща се в: пускане на принтера и следене на правилното му функциониране; спазване на инструкциите за работа и експлоатация на принтера.
• Поддръжка – извършване на качествено и своевременно почистване на принтера; отстраняване на показани дефекти, несвързани със сервизното обслужване; информиране на технически отговорните лица при наличие на дефект, свързан със сервизното обслужване на принтера.
• Изпълняване и на други конкретно възложени задачи свързани със заеманата длъжност.
• обработка на клиентски файлове
• сътрудничество с производствен отдел
Предлагаме:
• дългосрочна заетост
• добро заплащане
• възможност за творческа изява
• динамична работна среда
Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете актуално CV и портфолио. Кандидатури без портфолио няма да бъдат разглеждани. С одобрените канидати ще се свържем по телефон.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Бургас

Производство