ОПЕРАТОР НА ПОТОЧНА ЛИНИЯ

Няма описание

Месопреработвателно предприятие Сами-М, търси да назначи "ОПЕРАТОР НА ПОТОЧНА ЛИНИЯ"
Изисквания за заемане на длъжността:
- Средно техническо образование
- Опит в работа с автоматизирани машини и апарати
- Готовност за работа на три смени
- Опит в производствена компания, ще се счита за предимство
- спазване на хигиенните условия на труд
Основни отговорности:
- Работи с машини, като отговаря за коректното им и безопасно функциониране;
- Отговаря за коректното зареждане и настройка на машината, според инструкциите на производителя и технологичните изисквания за различните асортименти;
- Следи за качеството на произвежданата продукция и нормалната работа на машината;
- Съдейства за решаването на проблеми, възникнали при протичане на производствения процес;
- Почиства и се грижи за състоянието на машината и работното си място.
Предлагаме брутно възнаграждение – 1000-1400 лв.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.
Сами-М ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Перник

Производство