Пръндачка, Топчийски and Белоконска-Вражалска-2007 logo

Оператор на машини за пресоване на каучук

"Завод за каучукови уплътнители" АД е основан през 1968 г. на територията на гр. Стара Загора като част от Държавно Стопанско Обединение "Хидравлика" с основна дейност - производство на каучукови уплътнители за хидравлични и пневматични изделия.От 1978 г. административното и производствено седалище на компанията се намира в с. Горно Ботево.През 1998 г. управлението на новосформираното дружество поема г-н Георги Петров, който и до днес е Изпълнителен Директор на компанията.Към днешна дата „ЗКУ” АД е семейна компания за производство на стандартни (О-пръстени, П-пръстени, гумени ролки за лентови транспортьори) и нестандартни каучукови уплътнители при пълен затворен цикъл на производство: изработка на каучукови смеси и заготовки, инструментална екипировка и краен продукт.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
* Да обслужва хидравличните преси
* Да познава и спазва технологичните изисквания към размера на заготовките и изделията
* Да контролира процеса на вулканизация
* Да познава процедурите на системата по качество
ПРОФЕСИОНАЛНИ И ЛИЧНИ КАЧЕСТВА:
*Образование и квалификация: Средно образование
*Опит на сходна позиция е предимство
*Умения за работа в екип – инициативност, лоялност, тактичност, взаимопомощ
*Желание за придобиване на нови знания
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Добро заплащане
Работа в колектив
Възможност за развитие
Работа на 12 часови смени (дневна и нощна смяна)

June 10th, 2022

София

Производство