ОПЕРАТОР НА МАШИНА ЗА ПЛАЗМЕНО РЯЗАНЕ

"Феростийл Финанс" ЕООД е компания специализирана в производството на метални конструкции и изделия от метал, арматурни заготовки, армопакети за изливни пилоти, шлицови стени, тунелни сегменти и всякакви други изделия от метал. За Нашият екип търсим да назначим мотивиран и опитен "ОПЕРАТОР НА МАШИНА ЗА ПЛАЗМЕНО РЯЗАНЕ".
Основни задължения:
• Ежедневно поддържа и спазва правилна последователност при работа с машината;
• Следи за правилно функциониране и работа в нормите на машината;
• Зарежда и настройва машината за обработка и разкрояване на детайли от ламарина с различни дебелини;.
• Определя технологичния режим за работа с машината;
• Сваля готовите детайли и почиства машината.
• Осигурява всички необходими условия за безопасна работа с оборудването и материалите;
Изисквания:
• Отговорна личност с умение за планиране на работата и спазване на поставените срокове;
• Мотивация и ангажираност към работата и компанията;
• Завършено средно или висше образование;
• Опит на подобна машина счита за предимство
Фирмата предлага:
• Трудов договор на пълно работно време;
• Входящо и текущи обучения;
• Много добро възнаграждение съобразено с вашите умения и знания;
• Участие в изпълнението на различни по сложност проекти;
• Възможност за развитие и професионална реализация;
тел. 0885/984848

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности