Оператор на машина

"Дунапак Родина" АД е част от Dunapack Packaging Division, от Принцхорн Груп, производител на хартия, велпапе и опаковки от велпапе в Централна и Източна Европа. * Групата PrinzhornDunapack Packaging Division, със своите 24 завода за велпапе и опаковки, разположени в 11 страни, е част от австрийската Prinzhorn Group. С 9,800 служители в 16 страни, групата се нарежда сред европейските пазарни лидери в индустрията за опаковане, хартия и рециклиране.С годишен оборот от 1,9 милиарда евро, семейно-управляваната група Prinzhorn е на трето място в Европа и е структурирана в три подразделения: Dunapack Packaging (решения за опаковки от велпапе), Hamburger Containerboard (производство на рециклирана хартия) и Hamburger Recycling (събиране и търговия с вторични суровини).Dunapack Packaging Plovdiv е правоприемник на Завода за хартия и амбалаж „Родина“, който е създаден през 1962 г. До 90-те години на миналия век е най-голямото предприятие за велпапе и опаковки на Балканския полуостров.След период на приватизация и структурни промени, през 2002 г. Компанията става част от австрийският PRINZHORN HOLDING.В началото на 2003 г. започва възраждането, възстановяването и преструктурирането на Компанията, по най-съвременни стандарти за производство в Европа, отчитайки спецификите на българския пазар.Днес Dunapack Packaging Plovdiv е утвърден и надежден бизнес партньор в България, осигуряващ висококачествени и ефективни решения за опаковане.ВизияВлагаме страст в обслужването на нашите клиенти с най-добрите решения за рециклиране, хартия и опаковки.МисияНие предоставяме иновативни и конкурентни решения за опаковане за нашите клиенти.Основни ценности на Групата:За нас креативността и иновациите са основна ценност.Радваме се да допринасяме за успеха на нашите клиенти.Нашите силни страни са ентусиазъм, гъвкавост и предприемачество.Ние насърчаваме устойчивото развитие на нашите служители.Ние печелим от и допринасяме за интернационалното многообразие на нашата Група.Успехът ни е основан на отлично познаване на пазара и технологична експертиза.Ние се отнасяме с уважение един към друг и към околната среда.КариераНие вярваме, че хората са ключа за успеха на компанията ни. Зад всеки спечелен нов клиент и зад всяко успешно решение стоят креативни и мотивирани служители с творческо и нестандартно мислене, които развиват своя потенциал чрез възложените им отговорности.Компанията осигурява професионално обучение в съответствие с фирмените цели и потребностите на служителите.Политиката за възнаграждение се основава на фирмени правила за стимулиране, като ключовите фактори включват отговорност, опит и принос към постиженията на компанията.Ако нашата философия Ви допада и искате да станете част от екипа на Dunapack Packaging Plovdiv, можете да изпратите автобиография на имейл hr.plovdiv(at)dunapack-packaging.com.гр. Пловдив 4003бул. „Марица” № 97отдел „Човешки ресурси”Тел: (032) 904 515/519/503

"Дунапак Родина" АД е част от Dunapack Packaging Division, от Принцхорн Груп, производител на хартия, велпапе и опаковки от велпапе в Централна и Източна Европа.
* Групата Prinzhorn
Dunapack Packaging Division, със своите 24 завода за велпапе и опаковки, разположени в 11 страни, е част от австрийската Prinzhorn Group. С над 9,800 служители в 16 страни, групата се нарежда сред европейските пазарни лидери в индустрията за опаковане, хартия и рециклиране.
С годишен оборот от над 1,8 милиарда евро, семейно-управляваната група Prinzhorn е на трето място в Европа и е структурирана в три подразделения: Dunapack Packaging (решения за опаковки от велпапе), Hamburger Containerboard (производство на рециклирана хартия) и Hamburger Recycling (събиране и търговия с вторични суровини).
"Дунапак Родина" АД е базирана в Пловдив, а в България ние сме пазарен лидер в дизайна, производството и търговията с велпапе и опаковки от велпапе, със 60-годишна история.
Задължения:
- работа на три смени;
- обслужване на машини и съоръжения от най-ново поколение;
- спазване на технологичните изисквания, свързани с производството на продуктите;
Изисквания:
- опит в производствено предприятие;
- опит при работа на смени е сериозно предимство;
- техническо образование е предимство;
Ние предлагаме:
- добро заплащане, с реален трудов договор и реални осигуровки;
- действаща бонусна система за постигнатите резултати, ежемесечно;
- оценка след изтичане на изпитателен срок и преразглеждане на заплатата;
- добра социална политика;
- месторабота в рамките на града;
- добър екип;
- спазване на българското законодателство;
- постоянна и дългосрочна работа на смени в стабилна компания;
Контакт ще бъде осъществен само с предварително одобрените по документи кандидати.
Всички квалифицирани кандидати ще бъдат разгледани като кандидати за работа без оглед на раса, цвят на кожата, религия, пол, сексуална ориентация, полова идентичност, национален произход или увреждане.
Предоставените при кандидатстване по обявата данни са лични по смисъла на ЗЗЛД. Същите ще се обработват единствено за целите на настоящия и бъдещ подбор, за максимален срок от 3 месеца, считано от датата на публикуване на обявата.
Личните Ви данни ще се обработват при стриктно спазване на законовите изисквания и няма да се предоставят на трети страни.
В процеса на подбор, запазвате всички права, предоставени Ви от ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 (Регламент за защита на личните данни на ЕС).

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби