Оператор на линия за рециклиране

Няма описание

Завод за рециклиране на излезли от употреба гуми Екомедиана Рисайклинг ООД, намиращ се на територията на бившия Азотно-торов завод (АТЗ) гр. Стара Загора.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
1.Участва пряко в производствения процес, като координира дейността на работната група по време на работа.
2.Участва в поддържането и текущите ремонти на техниката.
3. Изготвя необходимите отчети, справки и друга информация за дейността на групата.
4. Контролира разхода на резервни части и консумативи.
5. Да спазва и да контролира спазването на инструкциите по безопасност и здраве при работа и за противопожарна охрана.
ИЗИСКВАНИЯ
- Образование: средно, специалност - техническа
- Личностни качества: ръководни умения, оперативност, комуникативност, лоялност
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Добри условия на труд.
- Възможност за дългосрочно сътрудничество.
- Стимулиращо възнаграждение.
- Ваучери за храна.
- Работа на две смени.

June 10th, 2022

Стара Загора

Производство