ОПЕРАТОР НА ЛАЗЕРНА МАШИНА ЗА РЯЗАНЕ (РАЗКРОЯВАНЕ) НА ЛИСТОВ МЕТАЛ

Фирма "Макс 4М" ООД търси да назначи оператор на лазерна машина за рязане на листов метал.
Отговорности:
Разкрояване на детайли, съгласно техническа и технологична документация;
Спазване на производствен график;
Зареждане на машината, извършване на необходимите операции, разтоварване и групиране на детайлите;
Настройване на параметрите и следене на действието на лазерната машина за разкрояване на метал;
Разчитане на конструктивната и технологичната документация;
Използване на инструменти и контролно-измервателни уреди;
Контрол за съответствието и качеството на произведената продукция.
Изисквания:
Опит с лазерна машина за рязане и/или други машини с CNC управление;
Средно техническо образование;
Разчитане на конструктивна и технологична документация;
Компютърна грамотност;
Умения за работа в екип и добра комуникативност;
Мотивираност;
Желание за постоянна работа и професионална реализация.
Предимства:
Опит в сферата на металообработката;
Опит с 2D AutoCAD.
Ние предлагаме:
Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера в добър колектив;
Коректен трудов договор и трудови правоотношения;
Мотивиращо възнаграждение;
Перспективна, сигурна и дългосрочна работа.
Ако искате да станете част от нашият екип, Ви молим да кандидатствате със CV и снимка.
Конфиденциалността е гарантирана и личните Ви данни се обработват при спазване на Общия регламент за защита на данните и ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Горна Оряховица

Производство