Оператор на изпичащи машини

Няма описание

Пловдив

Искате ли да работите в успешна и динамично развиваща се фирма, която произвежда изцяло натурални и екологично чисти продукти? "Къпфи" ООД търси да назначи пекар.
Ние предлагаме:
- Условия на труд отговарящи на всички европейски изисквания;
- Редовно заплащане;
- Работа в млад и амбициозен екип;
- Възможност за професионално развитие;
- Възможност за работа на смени.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ ПОЗИЦИЯТА:
- Извършва изпичане на готовата смес от тесто на изпичащи машини;
- Следи за качеството на приготвяната продукция;
- Поддържа необходимата хигиена около работното си място;
- Зарежда машините с нужните за работната смяна суровини;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Образование: средно, предимство е, ако е свързано със съответното производство;
- Желание за работа, сръчност и енергичност;
- Прецизност, точност, дисциплина;
- Спазване на производствената технология.
Стриктното спазване на изискванията за работното облекло и лични предпазни средства е задължително!
Ако сте мотивирани, с желание за работа и искате да бъдете част от нашия екип, изпратете ни вашето CV.
Одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Документите Ви, ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство