Скринска, Бранков and Мустакова-2006 logo

ОПЕРАТОР НА ИНСТАЛАЦИЯ ЗА ПЯСКОСТРУЙНА ОБРАБОТКА

Няма описание

ОПЕРАТОР НА ИНСТАЛАЦИЯ ЗА ПЯСКОСТРУЙНА ОБРАБОТКА -заплата 1500 BGN (Бруто)
• ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Извършва въздушно-абразивна обработка, бластиране, преработка във въздушни
пещи на компонентите на ГТД и други продукти.
• Обслужва, управлява и поддържа производствените машини, с които работи, съгласно
зададените изисквания и в съответствие спридобитите квалификации.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Средно, средно-специално образование;
- Умения за работа в екип;
- Дисциплинираност, организираност и отговорност;
- Предишен опит в производството е предимство.
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Атрактивно заплащане, според квалификацията и производителността, пълни осигуровки;
- Осигурен транспорт до работното място;
- Работно време от понеделник до петък; 8 часов работен ден;
- Дългосрочен трудов договор;
- Възможност за добро развитие.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за Защита на Личните Данни и ще бъдат използвани само и единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Производство