Оператор на декорираща линия

„Ново стъкло” ЕАД е част от гръцката група „HELLENIC GLASS INDUSTRY”, която е лидер в областта на стъклопроизводството с над 60 години традиции в този бранш. Развивайки дейност в четири държави по света, групата ни предоставя разнообразни по вид и асортимент изделия на своите клиенти.
Във връзка с осигуряване на производствения процес търсим отговорен служител, който желае да се присъедини към нашия екип като:
ОПЕРАТОР НА ДЕКОРИРАЩА ЛИНИЯ
Задължения:
- Осигурява нормалния работен рижим на автоматичната линия за декорация на стъклени изделия и отговаря за него;
- Подготвя необходимите смеси боя и следи за поддържане на количествата им при осъществяване на технологичния процес;
- Поставя и центрова ситата;
- Наблюдава и при необходимост коригира печата;
- Извършва предварителна и текуща поддръжка на автомата;
- Следи и отговаря за качеството на декорираните изделия.
Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
- Образование: средно;
- Способност за работа под напрежение в динамична работна среда.
Лични качества:
- Ориентация към резултати;
- Отлични умения за работа в екип;
- Спазване на вътрешно-груповите правила и етика;
- Висока степен на отговорност и самодисциплина;
- Умения за проследяване и изпълнение на срокове;
- Стремеж към подобряване на личните постижения на работното място.
Предлагани условия на работа:
- Трудов договор;
- Работа на смени;
- Работа в млад, сплотен и мотивиран екип;
- Отлично заплащане и бонуси при постигнати резултати;
- Възможност за професионално развитие и реализиация;
- Добър социален пакет, включващ осигурен транспорт.
Ако желаете да станете част от екипа ни, както и в случай, че считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.

June 10th, 2022

Нови пазар

Производство