Оператор на челен товарач - фадромист

Няма описание

„Санитекс Пейпър Продуктс” ООД е една от най-проспериращите компании за производство на тишу и тоалетна хартия в България. Построена е 2000 г. и е с най-съвременните технологии в тази област. В разбиранията на нашата компания са заложени отношението, грижата и отговорността към околната среда. Затова ние сме лидер в рециклирането и преработката на отпадъчна хартия. С помощта на всички Вас бихме могли да опазим природата около нас.
Търсим да направим част от нашия екип:
Вашите отговорности:
- Да зарежда хидропулпера със суровини - отпадъчна хартия, целулоза, оборотен хартиен брак.
-Да участва в почистването на хидропулпера, платформата и барабанно сито (тромел) от отпадъчни материали при спрени съоръжения. Отпадъците - тел, пластмаса и найлон, да изхвърля на определените за целта места.
- Своевременно да изкарва брака (шкарт) от цеха на хартиената машина.
- Да участва при поставяне на сита, пресови филци, сушилни филци на хартиената машина.
Изисквания:
- Образование - средно/основно.
- Валидна правоспособност (свидетелство за управление на строителни машини).
- Професионален опит на сходна позиция, ще се счита за предимство.
- С предимство са кандидатите с допълнителна квалификация за управление на мотокар.
Ние предлагаме:
- Вътрешно фирмено обучение.
- Възможност да станете част от млад, динамичен и мотивиран екип.
- Работно време на регламентиран график.
- Възможност за развитие във фирма с традиции и утвърден лидер на пазара.
- Мотивиращо възнаграждение.
- Дългосрочни трудови взаимоотношения.
Ако нашето предложение Ви интересува и откривате себе си, изпратете Вашата автобиография.
Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство