Оператор на бензиностанция и газстанция

Няма описание

Оператор на Бензиностанция и Газстанция
Работно време на обекта:0-24 ч.
12- часови смени.
Основни задължения:
- Обслужване на клиентите на Бензиностанцията и Газстанция, при продажба на стоки по стандарти на фирмата.
- Приема плащания на клиенти.
-Добро възпитание и държание към клиенти,комуникативност.
-Лична хигиена,грижа за добрия вид на работното място и района на бензиностанцията.
Изисквания:
- Желание за работа.
- Умения за работа в екип.
- образование - мин. Средно.
- Комуникативност.
- Умения за работа с клиенти
- Опит в работа с пари.
- Автобиография със актуална снимка.
-С преимущество са работилите в тази сфера, както и копия от документи, за които преценявате, че удостоверяват Вашия опит, знания, квалификация и др.
Ще се разглеждат само автобиографии, придружени със снимка !
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Ние предлагаме:
- Трудов договор
- Бонус за постигнати резултати
- Възможност за дългосрочна работа и развитие
- Твърда заплата и допълнителни премии при добро изпълнение на зададените задачи.Осигуровки и данъци се поемат изцяло от фирмата.
Телефон за връзка :0888 31 20 02

June 10th, 2022

Плевен

Търговия и Продажби