Оператор млечно отделение

"Лактима" EАД е предприятие специализирано в производството на мляко и млечно-кисели продукти. Компанията предлага най-популярния айрян „Балкан”, както и плодово-млечни напитки с различни вкусове, кисело мляко и други млечни продукти.Създадено като млекозавод през 1957 година, предприятието преминава през много реорганизации в млечната промишленост. През 1962 г. става поделение на Стопанското обединение „Млечна промишленост”, гр. София. През годините променя името си на „Млечна промишленост – Велико Търново“, а през 1991 година е преименувано на „Сердика - Велико Търново“ и приватизирано. "Лактима" е правоприемник на държавното предприятие за производство на млечни продукти. Великотърновският окръжен съд регистрира промени за "Сердика – Велико Търново'' – ЕООД, с ново наименование на дружеството - "Лактима" – ЕООД, считано от 1 март 1994 г.Повече от десет години продуктите на фирма "Лактима" EАД са известни на българския пазар със запазената марка "Балкан". Основните продукти, предлагани под марката „Лактима-Балкан“ в момента, са кисело мляко (35% в количество и 42% в стойност), айрян (54%/43%), кисело-млечни напитки (11%/15%)Продуктите на “Лактима” EАД са популярни и търсени заради традиционно високото си качество и вкус на домашно кисело мляко. Фирмата работи съобразно изискванията на GMP - добри производствени практики и система върху контрол на качеството - НАССР.

Лактима ЕАД е компания, специализирана в производството на кисело мляко и млечно-кисели продукти. Дружеството има широко присъствие на българския пазар, работи с големи търговски вериги и вериги бензиностанции. Поради разширяване на дейността се нуждаем от:
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Средно образование;
• Стаж по специалността ще се смята за предимство;
• Умение за работа в екип;
• Сръчност и експедитивност;
• Отговорност и коректност към поставените задачи;
ОТГОВОРНОСТИ:
• Отговаря за приемането и влагането на необходимите за производствения процес суровини ;
• Изпълнява зададените рецептури;
• Поддържа необходимата обща и технологична хигиена;
• Води документацията, свързана с производствения процес;
• Работата е свързана с използването на специални технически съоръжения;
• Участва в инвентаризациите във връзка с приеманите и влаганите на суровини;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Атрактивно възнаграждение според постигнатите рзултати;
За да кандидатствате изпратете автобиография.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
С подаването на документите си за участие в обявения конкурс, Вие изрично се съгласявате личните ви данни да бъдат обработвани и съхранявани за целите на конкурса, доколкото и докогато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Велико Търново

Производство