Оператор кол център

Няма описание

НОператор кол център
Ние сме търговска верига, специализирана в търговията с мебели.
Tърсим oператор кол център.за новооткриващ се офис в гр.Враца
Основни отговорности:
• Познава в детайли асортимента на онлайн магазина;
• Приема и обработва клиентски запитвания и поръчки по телефон,електронна поща, социални мрежи
• Потвърждава по телефона постъпили онлайн клиентски поръчки
• Други административни дейности във връзка с обработката на клиентските поръчки
Изисквания:
• Завършено средно или висше образование;
• Опит на сходна позиция е предимство;
• Добра компютърна грамотност.
Идеалният кандидат притежава:
• Отлични умения за общуване с различни типове хора и ефективна работа с тях;
• Желание за работа в динамична и бързо развиваща се среда;
• Умения за работа в екип и поемане на отговорност;
• Положителна нагласа, учтивост, търпение и убедителност;
• Инициативност и стремеж за постигане на резултати;
• Продажбени умения.
Ние предлагаме:
• Атрактивно възнаграждение;
• Постоянен трудов договор, редовно и сигурно заплащане;
• Работно време по график;
• Възможност за професионална израстване;
• Възможност за допълнителни бонуси, обвързани с постигнати резултати.
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография.

June 10th, 2022

Враца

Търговия и Продажби