ОПЕРАТОР КАСИЕР

Станете част от нас!
Не е необходимо да имате опит, както в застраховането,така и с работата с пари и хора!
Достатъчно е да желаете да придобивате нови умения и да се развивате!
Ние, от офис EasyPay, кредити и застраховки, развиваме нашият офис и имаме нужда от позитивни и мотивирани хора, с които заедно да постигаме нови успехи!
Предлагаме безплатно обучение "от А до Я", относно застрахователния бизнес, добри условия на работа и мотивираща бонусна схема.
Ако Вие притежавате:
• Интерес към нови предизвикателства;
• Желание за постигане на добри резултати;
• Умения за активна комуникация с клиентите на дружеството;
• Изрядност при работа с документи и парични средства;
• Компютърна грамотност.
Основни задължения и отговорности:
• Обработка на текущите месечни разходи на клиентите;
• Привличане на нови клиенти;
• Консултиране на клиентите относно бързи потребителски и ипотечни кредити;
• Подготовка на документите на кандидатите за кредит;
• Полагане на усилия при първоначалното обучение и поддържане на професионалната квалификация;
• Коректно и вежливо обслужване на клиентите;
• Продажба на всички застрахователни продукти в офиса;
Ние Ви предлагаме:
Динамична работа в Офиса на EASYPAY , КРЕДИТИ и ЗАСТРАХОВКИ;
След започване на работа в офис на дружеството, служителите имат право на участие в индивидуални бонус системи за допълнително възнаграждение, обвързано с продажбите;
Дружеството осигурява добра работна атмосфера, в която всеки служител може да разчита на диалог и съдействие от всички управленски нива;
Професионално развитие по утвърдена система;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Плевен

Административни, Офис и Бизнес дейности