Оператор – Eлектронни Kомпоненти

Няма описание

София

В "SGP Group" EOOD подкрепяме всеки мотивиран и ентусиазиран кандидат, който желае да работи и желае да стане член на нашето семейство.
Отдаваме цялото си сърце и душа във всичките проекти, по които работим.
В момента сме готови да Ви предложим позицията "Оператор - монтажник на електронни компоненти", която наш надежден утвърден клиент, водещ лидер в производството на електроника, обовява като свободна:

Вашите задачи ще бъдат в някое от следните звена:
- Работа с машини за автоматично монтиране на електронни компоненти;
- Работа с машина за автоматична оптична инспекция;
- Ръчно насищане на платки чрез монтаж на електронни компоненти;
- Работа с машини за заготовка на електронни компоненти;
- Работа с машина „Спойка вълна“;
- Ръчно запояване;
- Тестване на полуготовото изделие;
- Заливане на полуготовото изделие с влагозащитен материал;
- Тампонен печат;
- Ръчно сглобяване на части от изделието;
- Пакетиране на готовото изделие.
Очакваме да притежавате:
– Средно образование;
– Опит в подобно производство ще се счита за предимство;
– Прецизност и сръчност;
– Умение за работа в екип;
– Готовност за работа на 3 сменен режим: Понеделник - Петък;
Сключваме трудов договор с 6-месеца изпитателен срок в полза на работодателя (Ес Джи Пи Груп)
Предлагаме ви:
• Коректно гарантиран месечен присъствен бонус;
• Годишен бонус;
• Преференциални цени на хранене;
• Ваучери за храна - 80 лв.;
• Нощен труд -2,20 лв. на час - 7 часова работна смяна;
• Пълно обучение, облекло и оборудване за безопасност ще бъдат предоставени на успешните кандидати преди започване;
• 5 -дневна работна седмица с почивни дни събота и неделя и по време на официални празници;
• Транспорт от Пловдив, Раковски и Пазарджик:
- гр. Раковски - с. Стряма - с. Калековец - гр. Пловдив;
- с. Сарая - с. Ивайло - гр. Пазарджик - с. Мало Конаре - с. Цалапица - гр. Пловдив;
А кои сме ние?
"SGP Group" EOOD е част от международна консултанска компания специализирана в сферата на управлението на човешките ресурси и тяхното администриране.
Винаги можем да се запознаем на място в нашия офис, който се намира в гр. Пловдив, ул. "Мали Богдан " № 27 /в центъра на Пловдив сме/.
Можете да ни откриете и на моб. телефон 0895 427 489 - Красимира или 0899 921 532 - Любомир.
Ако отговаряте на изискванията и смятате, че можете да се справите с предизвикателствата на работата, моля изпратете ни CV.
С oдобрените кандидати ще се свържем за насрочване на интервю!

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности