Оператор, автоматична поточна линия,тютюневи изделия

„КТ Интернешънъл” ЕАД е сред най-старите производители на цигари и тютюневи изделия в България и е наследник на над 130-годишна тютюнопроизводителна традиция. Корените на компанията могат да се проследят до 1872 година, когато в Пловдив отваря врати първото тютюнопреработващо манифактурно предприятие. До 2008 г. фирмата е част от държавния холдинг “Булгартабак”. През месец юли 2008 г. е извършена приватизация, като практически фирмата става първото частно предприятие в България, производител на цигари.

“КТ Интернешънъл” ЕАД е лидер на пазара и традиционен производител на висококачествени тютюневи изделия. Във връзка с увеличаване обема на работа, фирмата търси да назначи:
Основни задачи и отговорности:
Извършва подготвителни, заключителни и помощни операции по обслужване на производствените машини;
Следи за правилно протичане на процесите и отстранява възникнали по време на работа проблеми свързани с технологичния процес;
При установяване на нередности уведомява отговорните лица;
След приключване на процеса за деня, почиства машините и свързаните с тях съоръжения;
Спазва хигиената и порядъка на работното място, противопожарните изисквания и правилата за безопасност.
Изисквания:
Средно образование;
Предишен опит в работа с производствени машини и съоръжения ще се счита за предимство;
Прецизност и организираност;
Коректно и сериозно отношение към работата;
Сръчност, енергичност и желание за работа;
Готовност за работа на смени.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работа на трудов договор и отлични условия на труд, в бързо развиваща се фабрика;
- Допълнително възнаграждение, обвързано с действащата бонусна схема в компанията;
- Работно облекло и ваучери за храна;
- При нужда, компанията предлага възможност за обучение за работа с електрокар.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите ще бъдат  разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби