ОПЕРАТОР АСЕМБЛИРАНЕ

Cocoon Medical International е дъщерно дружество на Cocoon Medical - компания, базирана в Барселона, Испания, специализирана в разработването, производството и продажбата на апаратура от висок и среден клас в сферата на естетичната медицина. Cocoon Medical стартира дейността си през 2010 г., като освен със собствено производство и логистични центрове, разполага и със собствен център за изследване и развитие/ развойна дейност, което определя организационната й идентичност. Основна цел на компанията е прилагането на най-високи технологии и иновации в областта на естетичната медицина при разработването и производството на предлаганите от нея продукти, удовлетворявайки потребностите и на най-взискателните клиенти.в Испания Cocoon Medical Group развива под собствен бранд и верига от клиники за естетична медицина, в които се прилага цялата гама от продукти на компанията и съответно се осъществява директен контакт с крайните потребители, чиято обратна връзка и опит е изключително ценна с оглед развитие, усъвършенстване и запазване на лидерските позиции на фирмата в бранша.Cocoon Medical притежава национални и международно признати сертификати за качество, гарантиращи предоставянето на най-доброто, безопасно и с висока степен на ефективност оборудване в сферата на естетичната медицина.Благодарение на центъра за развойна дейност, както и на непрекъснатия принос и усилия на всеки един служител, компанията е постигнала отлично пазарно позициониране в световен план и е един от основните играчи в сектора. Компанията разполага с отлично развита дистрибуторска мрежа на национално и международно ниво. Има дистрибутори в повече от 80 страни, на които изцяло се доверява относно спецификата на всеки един пазар.Към момента имаме клиенти по цял свят, включително Азия, ЮАР, Южна Америка, Канада, а регистрираното в България дружество е първото дъщерно на Cocoon Medical, като освен в България дъщерни компании са разкрити в Англия, Колумбия, Хонг Конг., Италия и др.Cocoon Medical  развива дейност в България от края на 2016 г., когато  открива производствено-логистичен център в град София, стартирайки с успешно тестово производство на апликатори и аксесоари за медицинската апаратура, която предлага. От 2018 г. в България вече се произвежда почти пълната гама от медицински апарати на компанията. Разкрити са свободни работни позиции и се привличат служители, които да се присъединят към екипа в България, включително такива, които да подпомагат центровете за развойна дейност (R&D) и сервизно обслужване (Center of Excellence).В дългосрочен план се очаква прехвърлане на функциите „Логистика“ и „Обслужване на клиенти“ – частично или изцяло към Cocoon Medical International - България.  Изгражда се и глобален сервизен център в София (Technical Service Center of Excellence).

Какуун Медикъл Интернешълъл ЕООД е част от "Синклер" - бързо развиваща се компания, стабилно утвърждаваща позициите си в сферата на производство на медицинска апаратура за разкрасяване на световните пазари.
Във връзка с разрастването на компанията, за нуждите на производствената единица в България търсим да назначим енергична, амбициозна и отговорна личност за позицията:

Какво предлагаме:
• Дългосрочна ангажираност в международна компания с утвърдени стандарти;
• Много добро стартово възнаграждение;
• Трудов договор и реални осигуровки;
• Ваучери за храна;
• Бонуси за производителност;
• Възможност за допълнителни доходи;
• Работа по стандарт с ясни отговорности;
• Стандартно работно време – от понеделник до петък, от 08:00ч. до 16:30ч.
• Въвеждащо обучение;
Изисквания към кандидатите:
• Средно образование(електроника, електротехника, автоматика е предимство);
• Отговорно отношение към процеса, стриктно спазване на вътрешната дисциплина и правила;
• Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация.
• Комуникативност, работа в екип и в динамично променяща се среда;
• Опит на подобна длъжност се счита за предимство;
• Познания в електрониката се считат за предимство;
Задълженията Ви ще включват:
• Сглобяване на електронни компоненти спрямо производствените норми и качество;
• Качествен визуален контрол на готовата продукция;
• Спояване на фини компоненти;
• Изпълняване на задачи, свързани с технологичния процес;
• Работа с лични предпазни средства и спазване на изискванията за безопасност и здраве при работа.
• Преопаковане и поставяне на стикери;
В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля изпратете директно своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Производство