Оперативен счетоводител

  Thrace Group is among the top producers of Technical Fabrics & Packaging Solutions in the world. Converting polypropylene & polyethylene to performance materials since 1977, the Group has established a global presence through strategic growth: nowadays it operates 14 plants in 10 countries, with a workforce of over 1.700 professionals serving more than 1500 customers in 80 countries. Securing enhanced logistics through strategic geographic dispersion and basing production on vertical integration, with a total of 28 different production technologies, Thrace Group offers its customers A WORLD OF MATERIALS AND SOLUTIONS. The Technical Fabrics Business Unit of Thrace Group in particular, focuses on innovation as well as on new markets expansion while adhering to the Group vision: “Το be the most valuable partner for our customers and suppliers and to consistently increase shareholders’ value while ensuring a prosperous future for all individuals working in THRACE GROUP”.

Производствено предприятие, част от международна група търси да назначи:
Оперативен счетоводител със следните задължения:
• Своевременно осигуряване на необходимата финансово-счетоводна информация, отчети и справки, необходими за ефективното управление на компанията;
• Спазване на финансово-счетоводните процедури, съобразно действащото законодателство;
• Поддържане коректни отношения с одитори, данъчна администрация и други външни контролни и регулаторни органи;
• Участие в изготвянето на текущи и годишни финансови отчети;
Изисквания:
• Висше икономическо образование;
• Опит на подобна позиция – минимум 2 години;
• Много добра компютърна грамотност, финансово-счетоводни системи, MS Office (Word, Excel);
• Опит в производствено предприятие, като счетоводител е предимство;
• Висока степен на организираност, гъвкавост и аналитично мислене;
• Английски език - работно ниво.
Предимства на позицията:
• Отлична работна атмосфера и условия на труд;
• Конкурентно стартово заплащане;
• Възможност за професионално развитие.
Фирмата предлага:
* Ваучери за храна
* Социален пакет придобивки
Ако имате силна мотивация за постигане на резултати, нашата структура е мястото за Вас.
Гарантирана е конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

София

Административни, Офис и Бизнес дейности