Оперативен счетоводител

Your success is our ambition!      Хората са ключовият фактор за успеха на всяка компания. Това поставя високи изисквания към персонала и неговото управление.      Тренквалдер е водеща компания в областта на подбора и администрирането на персонал. Благодарение на нашите постоянни проекти и повече от 2000 служители ние предлагаме гъвкави решения и качествено обслужване в цялата страна.      Познанията ни за регионалния пазар и широката мрежа от контакти ни правят стратегически партньор на международни фирми, малки и средни предприятия.      Тренквалдер е връзката между 50 000 служители и 10 000 компании от всички области на икономиката в повече от 200 локации на територията на 17 държави.

За наш клиент търсим отговорна и прецизна личност за позицията Оперативен счетоводител.
Изисквания:
- Висше икономическо образование;
- 0-1 г. опит в осчетоводяване на фактури;
- Познаване на българското счетоводно и данъчно законодателство;
- Отлична компютърна грамотност;
- Прецизност, поемане на отговорност и самостоятелност в работата.
Основни отговорности:
- Обработка на първични и вторични счетоводни документи;
- Осчетоводяване на разходи, банкови и касови операции;
- Изготвяне на справки, декларации и отчети;
- Отразяване на информация по сметки.
В замяна ще получите:
• Работа в бързо развиваща се, водеща търговска компания;
• Обучения за повишаване на квалификацията;
• Отлични условия на труд;
• Възможност за развитие.
Ако желаете да кандидатствате по тази обява, моля изпратете ни Вашата автобиография.
Гарантираме Ви пълна конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Фирма Тренквалдер работи със безсрочен лиценз за подбор на персонал №2711.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности