Оперативен Счетоводител

"Арон Райс" ООД е най-големият български оризопроизводител. Вече повече от десетилетие ние отглеждаме и произвеждаме ориз в Горнотракийската низина, по поречието на р.Марица. Правим го с любов, внимание и грижа към всяко зърно. В резултат от нашия упорт труд и непрекъснат стремеж за развитие, днес нашето стопанство се състои от хиляди декари оризови посеви, модерна силозна база за съхранение, цех за преработване и пакетиране, както и сплотен екип от професионалисти, с помощта на които гарантираме на нашите клиенти високото качество на предлагания от нас български ориз.Оризарната ни се намира в гр. Съединение, обл. Пловдив, в промишлената зона на града (в близост до магистралата, изход с. Цалапица)

АРОН РАЙС ООД е водещо предприятие в производството на ориз. То е съвкупност от модерно силозно стопанство, предприятие за преработка на оризова арпа, цех за пакетиране и съхранение на готова продукция. Фирмата прилага най-актуалните технологии в сектора, като акцентира върху иновации, ефективност и високо качество.
Поради увеличение обема на работа за нашия офис в гр.Съединение търсим Счетоводител.
Основни активности и отговорности:
- Обработка на първични и вторични счетоводни документи, въвеждане на данни в счетоводен
програмен продукт;
- Изготвяне на справки и декларации към ръководството и външни институции;
- Изготвяне на всички документи, свързани с ТРЗ и личен състав
- Други задачи, поставени от Главен счетоводител и Управител
Изисквания към всеки кандидат:
- Завършено висше образование – счетоводна или финансова специалност;
- Oпит в работата със счетоводен и ТРЗ софтуер;
- Познаване на нормативната база в областта на счетоводната отчетност и данъците;
- Компютърна грамотност: владеене и използване на компютърна техника- Microsoft Office,
- Интернет и специализиран счетоводен софтуер;
- Аналитичност, прецизност и внимание към детайлите;
- Умение за работа в екип и спазване на срокове;
- Владеенето на Английски език се счита за предимство;
Условия на работното място:
- Възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие;
- Конкурентно възнаграждение и социален пакет;
- Въвеждащо и последващо обучение;
- Петдневна работна седмица при стандартен 8-часов работен ден с месторабота гр.
Съединение;
- Осигурен фирмен транспорт от гр. Пловдив;
- Работа в установена фирма и сплотен колектив;
- Отлични условия на труд;
- Ваучери за храна
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство