Оперативен Счетоводител

“Milat Carpet Bulgaria “is a LEADING machine made carpet manufacturer in Balkans and Eastern Europe.As the BIGGEST exporter in Bulgaria, more than 20 countries and across 3 continents we export.We use latest technology carpet weaving with more than 200 employees.         Our factory based in Sliven, Bulgaria. All production Made in Bulgaria.

"МИЛАТ КАРПЕТ БЪЛГАРИЯ" ЕООД търси да назначи служител на длъжност: ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ на постоянен трудов договор при условията на 8-часов работен ден.
Позицията е част от Административния отдел на дружеството, което се занимава с производство на килими в гр. Сливен.
Основни отговорности:
* Осъществява счетоводни задачи, свързани с финансово-счетоводната дейност на дружеството;
* Обработва, проверява и осчетоводява първични счетоводни документи;
* Изготвя периодични справки и отчети;
* Подрежда и класифицира финансово-счетоводни документи;
* Ежедневно кореспондендира с останалите отдели и обектите, както и с всички контрагенти.
Изисквания:
*Висше счетоводно или икономическо образование;
*Владеене на английски език;
*Аналитични и организационни умения;
*Отговорност, лоялност, способност за работа в динамична среда;
*Позитивно отношение, инициативност и мотивация;
*Добри компютърни познания и отлични комуникативни умения.
Предимство:
*Опит: 3 години;
*Познания в областта на актуалното счетоводно и данъчно законодателство;
*Познания в сферата на производството на стоки.
Нашето предложение:
*Отлични условия за работа;
*Възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие;
*Постоянен трудов договор;
*Месторабота: гр. Сливен;
*Фиксирано работно време.
Моля, изпращайте ваши актуални автобиографии със снимка.
Kандидатурите ще бъдат разгледани под пълна конфиденциалност и само одобрените ще бъдат поканени на интервю!
С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си "МИЛАТ КАРПЕТ БЪЛГАРИЯ“ ЕООД да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 (Общия регламент относно защитата на данните), Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери