Оперативен счетоводител

Повече от 25 години Мони Трейд ООД  е водеща фирма производител, вносител и износител на бебешки и детски продукти.
Нашата продуктова гама включва бебешки колички, столчета за кола, столчета за хранене, кошари за спане и игра , люлки , шезлонги, проходилки, санитарни продукти, играчки, пързалки, акумулаторни коли и още много други. Имаме отличен екип, който работи с най-добрите си идеи, като поддържа постоянна връзка с партньорите си и ги информира за тенденциите на пазара. Наш постоянен стремеж е да бъдем максимално адаптивни към динамично променящите се условия на пазара.

Ако смяташ, че добре би се вписал/а в такава среда, ние очакваме твоята кандидатура за позицията:

Оперативен счетоводител, кв.Требич

ИЗИСКВАНИЯ:

- Икономическо образование - специалност "Счетоводство и контрол" – Предимство.
- Организационни умения, комуникативност, адаптивност и способност за работа в екип.
- Опит в сферата на Счетоводството.
- Добра компютърна грамотност. Много добро владеене на Excel и възможност за работа и с другите приложения на Microsoft Office.
- Умение за работа в екип.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Осчетоводява първични и вторични счетоводни документи – банкови извлечения, ведомости за заплати, граждански договори.
- Изготвя справки към управителя на фирмата и главен счетоводител.
- Подпомага дейността на Главния счетоводител.
- Изпълнява и други конкретно предложени задачи.
- Издаване на счетоводни документи за вътрешни и международни клиенти.
- Контрол на входящите плащания от клиенти.
- Участие в изготвяне на всички месечни счетоводни справки и декларации.
- Обработка и архивиране на документи.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

- Отлично месечно възнаграждение.
- Стандартно работно време.
- Работа в млад и енергичен екип.
- Кариерно развитие.
- Корпоративни обучения.
- Локация: кв.Требич.

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.
Всички предоставени данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби