ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

LOBBI Is producer of premixes for Bakery&Pastry&Ice Cream; Improver for Flour&Bakery; Pastry quality class ingredients; Emulsifier blends and Gels; GRIZLI fruit&fill; GRIZLI Cream&fill; EXTRA Fruit&Jam; Magnum Cocoa cream; Grande Chocolate&Compounds; Seed mixes.LOBBI is a company with a big portfolio of products and partnerships with leading international companies from around the world. We LOBBI import and export ingredients from/to: Europe, Asia, North and South America , Africa.Production locations: Bulgaria.Daughter Sales offices Romania, Greece, Macedonia.We take care to perfect the quality of the products we offer to LOBBI’s customers in order to guarantee the competivenes and the development of their business and to help them reach a more healthier and better way of living.We make sure that we are Very interesting in innovations, that we keep permanent contact with our clients and that we are always available for them.Finally we offer real and flexible solutions to our partners!Оставаме с благодарност към нашите настоящи и бъдещи клиенти и с искреното ни желание за ползотворна и успешна работа.От екипа на ЛОББИ!

Търсим енергичен и дисциплиниран човек Във връзка с разширяване на работата в офис София.
Във връзка с необходимостта от запълване на своя счетоводен екип, обявяваме следната свободна позиция:
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Организирате, планирате и контролирате счетоводна дейност ;
- Заприхождавате доставки от вътрешни и външни доставчици;
- Следите наличности на стоки;
- Съставяте първични и вторични счетоводни документи;
- Осигурявате аналитична финансово-счетоводна информация справки и нотариуси;
- Подготвяте документи за проверки от държавната администрация;
- Водите кореспонденция с доставчици ;
- Работите със складов и счетоводен софтуер;
- Актуализирате документи и информация;
ХАРАКТЕРИЗИРАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
-Извършва текущо осчетоводяване на документи;
-Извършва равнение на задължения с фирми-съконтрагенти;
-Анализира финансовата и счетоводна информация и изготвя справки, доклади и прогнози за бизнеса, които да бъдат използвани при вземането на решения;
-Подобрява отчетността във фирмата и на системите за вътрешен контрол, да предлага мерки за оптимизиране на разходите, минимизиране на браковете и повишаване на приходите на дружеството;
-Подготвя вътрешни документи, придружителни документи, спецификация, договори, оферти.
-Изготвя изисканите справки, анализи и доклади от ръководството на фирмата;
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ СА:
-Завършено висше счетоводно икономическо образование; като с предимство са кандидати, които са завършили „Счетоводство и контрол";
-Предишен опит на подобна длъжност;
-Предишен опит на подобна позиция в средна или голяма компания оперираща в сектора с бързооборотни стоки; Е предимство;
-Опит в фирма за продажби и/или производството към ХВП и ХоРеКА продукти; Е предимство;
-Добри компютърни умения - MS Office; Складово счетоводни софтуери. Са задължителни!
-Отлично познаване на Закон за счетоводството, данъчното законодателство.
-Опит в изготвянето на ДДС декларации, ведомости за заплати, Декларации 1 и 6, годишни финансови отчети;
-Точност и внимание към детайлите;
-Добри комуникативни, организационни и аналитични умения;
-Опит в изготвянето на Интрастат, ВОП, ВОД, справки декларации по ЗДДС;
-Умения за работа със специализиран счетоводен софтуер;
-Интернет банкиране;
-Отговорно отношение и способност за приоритизиране на задачите;
-Умения за работа в екип, коректност и лоялност;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянна работа- в международна фирма;
- Заплащане на 30 число от месеца ;
- Отлични работни условия;
- Съвременни условия за работа в млад и амбициозен екип;
- Възможност за професионално развитие и дългосрочна кариера;
- Конкурентно възнаграждение;
−Кафе, чай в офиса;
-Работно време от понеделник до петък от 8:30 до 17:30ч.;
-Годишен отпуск 20 дни;
Ако се интересувате от нашето предложение и отговаряте на изискванията - Изпратете автобиография и актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм