ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

SYNECTICA е водеща консултантска компания за управление на човешки ресурси.От създаването на компанията през 1991г., ние осигуряваме цялостни решения по подбора, мотивирането и развитието на персонала на производствени и търговски компании в България. Нашят подход е изцяло ориентиран към потребностите на клиента и се основава върху приложението на съвременни психологически методи в управлението на човешките ресурси. Ние се стремим да съдействаме на хората и организациите да постигат своите цели . Ние вярваме, че високите професионални стандарти, личната ангажираност и етична бизнес практика са в основата на успеха.

Нашият клиент е специализирана финансова компания за капиталово инвестиране, счетоводно обслужване и юридически консултации на широк кръг от чуждестранни компании в различни сфери работещи предимно за експорт към Европа. Поради разширяване на дейността и увеличаване на броя на клиентите, компанията търси ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ.

ИЗИСКВАНИЯ:

Висше икономическо образование;
Отлично познаване на нормативните актове в областта на счетоводната отчетност Предимство е познаване на счетоводната теория и практика при работа с международни партньори
Професионален опит като счетоводител - минимум 2 години
Отлична компютърна грамотност
Добър английски език - ниво В2

ОТГОВОРНОСТИ:

Извършва обработка на финансово-счетоводни документи на клиенти
Съставя извлечения и справки от аналитичните сметки, изготвя оборотни ведомости и други балансови извлечения.
Подготвя данни за статистическите отчети и формуляри и приключването на съответни отчетни периоди.

УСЛОВИЯ:

Добра работна атмосфера и добри работни условия в модерен офис.
Стартова заплата 1700 - 2000лв. нето след облагане, в зависимост от опита и квалификацията с пълно осигуряване и спазване на всички изисквания на Кодекса на труда.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ  е консултантска компания за подбор на персонал - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби