ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Фирма "ЕЛМА-М-ГРУП" АД съществува на българския пазар на кабели, проводници, ел. материали и консумативите към тях от 1993 г. Компанията е основана в град Бургас.Основна дейност на фирмата е търговията с различните видове кабели, проводници, ел. материали и консумативи към тях. С годините ЕЛМА изгражда складова мрежа, която обхваща градовете Бургас, Варна, Шумен, София, Русе, Сливен и Велико Търново. Компанията предлага широка гама продукти и услуги на големи световни производители.

“ЕЛМА М ГРУП” АД е една от водещите в България компании в областта на търговията с кабели, проводници, електрооборудване и апаратура. Създадена през 1993 година, фирмата бързо развива дейността си и открива тъговски обекти в гр. София, Русе, Варна, Сливен, Велико Търново, Шумен и Истанбул /Турция/.
Ако имате висше икономическо образование /с предимство "Счетоводство и контрол"/, търсите дългосрочна заетост, модернизирана среда и млад екип от специалисти; желаете да се развивате и учите.
Ако това сте ВИЕ, то имате възможност да станете част от нашия екип в централен офис гр. Бургас:
Какви са вашите задължения:
- изпълнение на ежедневни оперативни задачи по осигуряване на счетоводния документооборот;
- подготвяне на платежни нареждания;
- приема, проверява и обработва фактури, отчети, активи и др.;
- осчетоводяване на първични счетоводни документи;
- подпомага дейността на главния счетоводител;
- поддържа връзка с клиенти и доставчици;
- спазва изискванията за лоялност и конфиднциалност към работодателя;
Нашите изисквания към вас:
- висше икономическо образование (с предимство "Счетоводство и контрол");
- познаване на нормативната уредба в областта на данъчното и счетоводно законодателство;
- задължителен опит като "оперативен счетоводител";
- много добра компютърна грамотност и работа с МS Office;
- работа с RP системи и счетоводни програми - предимство;
- готовност за работа в екип;
- личностни качества: комуникативност, инициативност и отговорност;
Какво предлагаме ние:
- Постоянен трудов договор;
- РВ - понеделник - петък;
- Въвеждащо обучение;
- Модернизирана работна среда и добра локация;
- Допълнителни бонуси и фирмени тиймбилдинги;
Моля кандидатите, отговарящи на изискванията да изпратят своя Автобиография и актуална снимка. Първоначалният подбор се осъществява по документи и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби