ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

МИК-БГ е български производител, специализиран в производството на дамско луксозно облекло и конфекция.МИК-БГ е член на Българска асоциация на производителите и износителите на облекло и текстил (БАПИОТ), Браншова организацията за текстил и облекло и Българска асоциация за текстил и кожа и Националния клъстер за модно облекло.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Осчетоводява първични счетоводни документи;
- Осчетоводява движението по разплащателните сметки на дружеството;
- Оформя документите, свързани с финансово-счетоводната дейност и изготвя ежемесечни справки и финансови отчети;
- Прави периодичен анализ на вземанията и задълженията на дружеството;
- Съставя и попълва документи, протоколи, образци;
- Обработва банкови и касови документи;
- Обработва счетоводните документи по съответните сметки, за които пряко отговаря;
-Изготвя и подава интрастат декларации
- Изпълнява и други конкретни задачи свързани с административната дейност на дружеството.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Компютърни умения - МS Office
- Добро познаване на счетоводното и данъчно законодателство и счетоводните стандарти;
- Прецизност и точност;
- Комуникативност ;
- Способност за работа в екип.
Ние предлагаме:
- Отлични условия на труд.
- Дългосрочен трудов договор
- Платен годишен отпуск
Ако имате опит, възможности и желание за развитие очакваме Вашата кандидатура – автобиография и актуална снимка.

June 10th, 2022

Русе

Административни, Офис и Бизнес дейности