ОПЕРАТИВЕН РАБОТНИК В ПРОИЗВОДСТВО

Няма описание

Фирма "Цветита Хербал" ЕООД търси да назначи служител на длъжността ОПЕРАТИВЕН РАБОТНИК В ПРОИЗВОДСТВЕН ЦЕХ
Описание на длъжността:
Основни отговорности и задължения:
- Участва в процеса на производство на готова продукция - произвеждане на готов продукт, етикетиране, опаковане и подготовка за транспорт;
- Спазва вътрешните правила и изисквания в компанията относно безопасност, околна среда, трудова дисциплина и технологични процеси;
- Осигурява качеството на произведената готова продукция, съгласно технологията на производството и фирмените стандарти;
- Работи с производствена документация;
- Следи и подава информация за нуждата от суровини и материали.
Нашите очаквания и изисквания:
- Завършено средно - специално или висше образование - СПЕЦИАЛНОСТ : ХРАНИТЕЛНО-ВКУСОВА, ТЕХНОЛОГИЯ НА ХРАНИТЕ;
- Професионален опит на подобна длъжност в производствена компания;
- Владеене на английски език на работно ниво;
- Добра компютърна грамотност;
- Лоялност и готовност за поемане на дългосрочен ангажимент;
- Прецизност и точност в изпълнение на задачите;
- Отговорност, комуникативност и желание за работа в екип;
- Инициативност и стремеж към постигане на максимално добри резултати;
- Енергичност и организираност;
- Желание за научаване на нови неща;
- Умения за разпределение на работния процес.
Ние предлагаме:
- Постоянна и дългосрочна работа на трудов договор;
- Добро възнаграждение;
- Възможност за развитие;
- Работа в млад и амбициозен екип;
- Високо професионална и бързо развиваща се работна среда.
Може да кандидатствате по тази обява като изберете бутона „Кандидатствай по тази обява”. Моля, изпращайте ваши актуални автобиографии със снимка.
Ще бъдат разглеждани кандидатурите само на лицата, които изцяло отговарят на посочените по-горе изисквания.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обяви е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби