Опаковчик в склад

Who we areThe first shop opened in 1999 in Heilbronn, Germany and this city is still home to its headquarters. After eight years of experience on a well-established jewellery store, the business model adopted has undergone through remarkable changes and wedding jewelry came into focus as “second generation” in 2008.Having grown from a small store to one of the leader jewellers dealing with the customized jewellery, especially in Europe, it was decided to package the brand name as Glamira in early 2011 and Glamira Germany is hereby established. In 2017 the company established an office in BulgariaCountries we sellEurope: Germany, Austria, Sweden, Switzerland, Holland, Denmark, Finland, Norway, Spain, Italy, France, Turkey, United KingdomAsia: China, Japan, India, RussiaAustraliaSouth America: BrazilКои сме ние?GLAMIRA е една от водещите международни компании в областта на електронната търговия с висок клас златна, сребърна бижутерия и диаманти, специализирана в продажбата на сватбени и годежни бижута.Първият ни магазин отваря врати през 1999 година в Германия. От тогава насетне, GLAMIRA се развива от малък бижутериен магазин до един от ключовите играчи в он лайн търговията на висок клас златни, сребърни бижута и диаманти. Днес GLAMIRA оперира успешно в над 40 страни в Европа, а за клиентите ни ние сме точният партньор, който осигурява класа, качество и коректност при покупката на бижута за най-важните моменти в живота им.В началото на 2017 година, компанията ни отвори офис в София, България

София

Първият ни магазин е отворен през 1999 г в Хайлброн, Германия, който впоследствие остана главния офис за всичките ни клонове. През следващите осем години успешен опит в изключително развиващия се сектор на бижутата, компанията ни премина през основни промени в бизнеса, за да разработи това, което предлага и да разшири базата си от клиенти. Развивайки се от един малък бижутер до един от най-ключовите играчи в европейския бижутериен сектор, търговското име GLAMIRA беше основано през 2011 г. До края на 2011 година компанията проникна във великобританските и испански пазари.

През 2012 г. GLAMIRA започна да прави дизайн и разработка на свои собствени продукти. Също така компанията пусна в ход свои собствени производствени съоръжения в Германия. GLAMIRA работи неуморно, за да покрие нуждите на клиентите професионално и ефективно в съответствие със своите корпоративни ценности на чесност и доверие. GLAMIRA разви инфраструктура на електронна търговия на световно ниво, за да подпомогне нуждите на днешния глобален потребител.

Ние, в GLAMIRA, вярваме, че всяко парченце бижу трябва да бъде толкова уникално, колкото са самите потребители. Скъпоценните камъни и диамантите намират истинската си стойност, ако са уникално проектирани и пригодени спрямо спецификациите на клиентите. За повече от 20 години ние постигаме забележителни резултатите с нашите дизайни.

За нашия офис в България търсим СЛУЖИТЕЛ ПО ИЗПРАЩАНИЯТА, който да бъде отговорен за приемане на пратките ни, инспектирането им, сортирането, опаковането, дистрибутирането и предаването им до куриера. Ако е необходимо, трябва да попълни всички данни по изпращането в нашата база данни.

Идеалният кандидат трябва да бъде добре организиран, с високо ниво на концентрация и способност за решаване на трудни, оперативни въпроси.

Отговорности:
- Получава продукти от производствения отдел
- Разопакова, сортира и брои продуктите
- Проверява и подготвя продуктите за изпращане
- Сравнява количеството, качеството, етикетирането и адресът при изпращането
- Поддържа наличните консумативи от материали за опаковане
- Процедира с транзакциите по изпращането
- Управлява върнатите продукти от клиентите
- Сортира и организира върнатите продукти
- Потвърждава точността на получените продукти, сравнявайки ги спрямо количеството и видовете
- Гарантира, че всички транзакции са записани в базата данни на компанията
- Комуникира с външни партньори, като доставчици на различни услуги
- Уговаря услуги за взимане на пратки
- Проследява липсващи или загубени пратки
- Подготвя поискани доклади
- Поддържа организацията в складовата част
- Управлява инвентара

Изисквания:
- Кандидатът може да е без опит
- Познания в пакетирането и управлението на продуктите е предимство
- Добро владеене на английски език (писмено и говоримо) - предимство
- Внимание към детайлите
- Способност за работа в точност, скорост и ефективност
- Добри компютърни умения
- Способност за работа под напрежение и със стриктни срокове
- Добри комуникационни умения и разпределяне на времето
- Силно чувство на организация и планиране

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби