Боду ООД - Централен офис София logo

ОХРАНИТЕЛИ/КИ В ТЪРГОВСКИ ОБЕКТИ

Няма описание

„БОДУ“ ООД търси да назначи служители/ки за позицията „Охранители/ки“, в търговски обекти на територията на гр. Севлиево.
Вие сте подходящият кандидат, ако отговаряте на следните изисквания:
1. Чисто съдебно минало;
2. Завършено средно образование;
3. Отлично психическо здраве;
4. Отговорност и дисциплинираност;
5. Мотивация и желание за дългосрочна работа;
6. Предишен опит на подобна позиция е предимство, но не е задължителен.
Задължения:
1. Предотвратява нарушения в територията на охранявания обект;
2. Осигурява пропусквателен режим и вътрешен ред в територията на охранявания обект, в съответствие с Плана за охрана на обекта;
3. Следи за изправността на техническите системи за сигурност.
Ние Ви предлагаме:
1. Работа на сменен режим;
2. Коректни трудови взаимоотношения;
3. Много добро заплащане – от 900,00 лв. плюс бонуси;
4. Възможност да придобиете опит в авторитетна охранителна компания.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Севлиево

Административни, Офис и Бизнес дейности