Боду ООД - Централен офис София logo

ОХРАНИТЕЛИ В ГОЛЯМА ТЪРГОВСКА ВЕРИГА

Няма описание

„БОДУ“ ООД търси да назначи служители за позицията „Охранители в голяма търговска верига“, на територията на гр. Сливен.
Вие сте подходящият кандидат, ако отговаряте на следните изисквания:
1. Умения за работа в екип;
2. Курс за боравене с оръжие;
3. Добри комуникативни умения;
3. Енергичност и отдаденост в работата;
4. Способност за взимане на решения в екстремни ситуации.
Задължения:
1. Предотвратява нарушения в територията на охранявания обект;
2. Осигурява пропусквателен режим и вътрешен ред в територията на охранявания обект, в съответствие с Плана за охрана на обекта;
3. Следи за изправността на техническите системи за сигурност.
Изисквания:
1. Чисто съдебно минало;
2. Чувство за отговорност, самодисциплина, лоялност, мотивираност.
3. Компютърни умения и опит във видеонаблюдението.
Ние Ви предлагаме:
1. Коректни трудови взаимоотношения;
2. Много добро заплащане;
3. Възможност да придобиете опит в авторитетна охранителна компания.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Сливен

Сигурност и Охрана