Охранител за хотел к.к. Златни пясъци

Охранител - невъоръжена охрана
Основни отговорности:
* Наблюдава камерите в обекти, следи и докладва при нередности;
* Посреща външни посетители, когато е необходимо.
Компанията предлага:
* Работен режим - дневна,нощна смяна, два дни почивка;
* Работно облекло и инвентар необходим за изпълняване на длъжността;
* Работа в стабилна организация;
* Коректност и спазване на договорните условия.
Изисквания за заемане на длъжността:
* Опит на сходна позиция;
* Завършено средно образование;
* Завършен курс за охранител;
* Лична мотивация за работа;
* Отговорност и лоялност при изпълнение на задачите.
Заплата - 900 лв. ЧИСТО.
Поемаме пътни разходи до обекта.
Познания по английски език се считат за предимство.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана