ОХРАНИТЕЛ ОПЕРАТИВЕН ДЕЖУРЕН

Няма описание

„СОД-ВАРНА“ АД търси да назначи Оперативен дежурен към звено „ОДЧ“ за гр. Варна.
ВАЖНО! Кандидати, които имат опит, готови и валидни документи с възможност за започване веднага да се обаждат директно в офиса на тел.: 052/684-701; 052/659-386; 0888/000-600 /работно време - 8.00 - 17.00 ч. , понеделник - петък /.
Изисквания към кандидатите:
- завършено средно образование;
- чисто съдебно минало;
- средно ниво компютърна грамостност;
- много добра комуникативност;
- организираност на работното място;
- способност за овладяване на кризисни ситуации;
- предишен опит в сферата на сигурността (предимство);
- много добри познания на улици и булеварди в гр. Варна (предимство);
- отговорност, дисциплинираност, екипни умения.
Задължения:
- наблюдава, обработва и анализира входяща информация от софтуерни продукти;
- извършва пряка комуникация с клиенти и с отделните звена във фирмата.
Условия:
- Работа на смени по предварително изготвен график: 2/2 – 12 часови смени, дневна /7.30 – 19.30 ч./, нощна /19.30 ч. – 7.30 ч./, два дни почивка.
ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор в съответствие с Кодекса на труда с изпитателен период до 3 месеца /след изтичането им - безсрочен трудов договор/;
- надеждно обучение по предмета на дейността на фирмата;
- коректност при изплащане на възнаграждението;
- 20 дни платен годишен отпуск – реално ползван по график (без отработване).
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Телефон за връзка: 052/684-701; 052/684-710

June 10th, 2022

Варна

Сигурност и Охрана