Охранител-Логистичен център

Телефон за контакт: 0876676798
Две дневни смени - две дневни смени се почива.
„Алфа Груп 01“ ЕООД е една от водещите охранителни фирми, осъществяваща своята дейност на територията на в цялата страна. Фирмата е специализирана в охраната на всякакъв тип обекти;
Функции и задължения:
- Изпълнява специфични задачи свързани с длъжността, възложени от прекия ръководител.
Изисквания:
- Задължително Средно образование;
-Чисто съдебно минало;
- Спретнат и чист външен вид;
- Комуникативност, енергичност, позитивно отношение и отговорност към работата;
- Опит на подобна позиция, ще се счита за предимство.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянна заетост;
- Пълно работно време;
- Трудов договор, съгласно българското законодателство.
Молим, разгледайте изискванията внимателно и ако нашето предложение Ви интересува, изпратете автобиография с актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Данните, които се предоставят са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана