Охранител

Няма описание

Търсим енергичен, мотивиран, ентусиазиран и отговорен човек за обектова охрана, дневни и нощни смени - по график.
Изисквания към кандидатите:
- Работа със системи за видеонаблюдение;
- Добро психическо състояние;
- Завършено образование;
- Чисто съдебно минало;
- Добри комуникативни умения;
- Способност за вземане на решения в екстремни ситуации;
Предимства:
- Готови документи съгласно закон за частната охранителна дейност;
- Основна компютърна грамотност;
Отговорности:
- Контролира и следи за осигуряване на сигурността в обекта, включително и чрез видеонаблюдение
- Осигурява контрол на достъпа и извършва обходи на територията на охранявания обект
- Наблюдава и своевременно докладва за инциденти и подозрителни лица
Ние Ви предлагаме:
- Атрактивно възнаграждение;
- Постоянен трудов договор;
- Редовно получаване на трудовото възнаграждение;
Ако смятате, че това е подходяща възможност за Вас, задължително изпратете снимка и автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Кандидатури без снимка няма да бъдат разглеждани.
Моля не звънете на телефоните на фирмата!
Ние ще се свържем с избраните от нас кандидати.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана