ОХРАНИТЕЛ

Няма описание

ММ Ауто ЕООД търси да назначи на ТРУДОВ ДОГОВОР ОХРАНИТЕЛ.
Високо мотивиран професионалист, за когото
правилното отношение към клиента е принцип.
Длъжност “Охрана“
Отговорности:
- осъществява пропускателния режим в обекта, контролира и следи за осигуряване на сигурността в обекта, включително и чрез видео наблюдение;
Изисквания:
- завършено средно образование;
- чисто съдебно минало;
- умения за работа в екип;
- дисциплинираност и самоконтрол.
Ние предлагаме:
- Мотивиращо заплащане;
- Работа в престижна сграда;
- Трудов договор с фирма ММ Ауто ЕООД
- Коректни трудови взаимоотношения.
Търсеният човек трябва да дава само нощни смени при график 2*2 дни или нощни смени събота и неделя!
Моля изпращайте Вашите кандидатури задължително със снимка. Одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности